Aktualności

08/03/2017

Drogie Panie ;-)

W środę zapraszamy do naszego sklepu...na kawkę!
Z okazji dnia kobiet proponujemy wszystkim Paniom gorącą kawę, by jeszcze bardziej uprzyjemnić zakupy.
Latte? Mokka? Czarna? Ekspres spełni wszystkie zachcianki.

Wszystkiego najlepszego i zapraszamy!

03/03/2017

Dzień dobry,

Dzisiaj mamy propozycję systemu, który pomoże nam wszystkim zadbać o bezpieczeństwo roweru.

Velock to system zabezpieczający rower przed kradzieżą. Rejestrując naszą maszyne otrzymujemy unikalny numer BIKE ID oraz naklejkę na ramę.
Po pierwsze naklejka w widocznym miejscu na ramie zniechęci potencjalnych złodzieji do kradzieży. Jeżeli już dojdzie do tego niefortunnego zdarzenia to będziemy mogli szybko zidentyfikować rower po numerze ramy oraz danych właściciela.

Krótko mówiąc: Velock to baza danych, gdzie możemy wprowadzić nasz rower. Można to porównać do rejestracji samochodu. Zamiast tablic otrzymujemy naklejkę z numerem BIKE ID.

Gorąco zachęcamy do korzystania z tego systemu. Im więcej użytkowników zarejestruje swoje rowery tym skuteczniej będzie to działać. 
Więcej informacji na: www.velock.pl

Pakiety aktywacyjne są dostępne w naszym sklepie. W środku znajdziecie kartę roweru z numer BikeID oraz naklejkę na ramę.

ZAPRASZAMY!

03/03/2017

Wiosenna akcja przeglądów startuje!

Do przeglądu - Smar NanoProtech GRATIS!

Każdy kto odda swój rower w nasze ręce na przegląd i poda hasło: "nanoprotech" otrzyma od nas buteleczkę tego magicznego preparatu ;)dodatkowo cały napęd w rowerze zostanie oczyszczony i zaimpregnowany tym właśnie smarem.

Co to takiego NanoProtech?

Smar Nano Protech trafił w nasze ręce jesienią zeszłego roku. Jego test pojawił się w ówczesnym numerze BikeBoard'u i bardzo nas zainteresował...od razu wzięliśmy nasze rowery, wyczyscili dokładnie każdą zębatkę i ogniwo w łańcuchu, po czym nanieśliśmy specyfik. Rezulat? Już na stojaku można było zobaczyć o co chodzi. Łańcuch aksamitnie chodził po zębatkach, było cicho i bardzo...kulturalnie ;-)
Podczas pedałowania różnica jest od razu wyczuwalna. Napęd chodzi bardzo cicho i lekko, jak po maśle. Daje to niesamowity komfort jazdy. Dodatkowo dzięki tym nanocząsteczką warstwa smaru jest bardzo cienka, część wnika w strukture metalu, co powoduje, że brud się tak łatwo nie łapie. Przy myciu też łatwiej schodzi.
Można śmiało założyć, że reglarne stosowanie NanoProtech wydłuży nam żywotność sprzętu i zwiększy przyjemność z jazdy.

Suma sumarum bardzo nam się spodobał ten smar i chcemy Was zachęcić do stosowania go w swoich rowerach!

Zapraszamy na przeglądy i podanie hasła: "nanoprotech".
Z przyjemnością potraktujemy nim Wasze rowery.

http://www.facebook.com/Alda.Rowery/

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.